Perran Kutman’dan duygu yüklü Şevket Altuğ paylaşımı!

Usta oyuncu Şevket Altuğ 76 yaşına bastı. ‘Perihan Abla’ başta olmak üzere birçok kez usta oyuncu ile kamera karşısına geçen Perran Kutman, Altuğ’un yeni yaşını Instagram’da kutladı.

Ünlü oyuncu Perran Kutman, yıllar önce birlikte kamera karşısına geçtiği oyuncu Şevket Altuğ’un doğum gününü Instagram hesabı üzerinden kutladı. Yıllar önceki bir fotoğraflarını paylaşan ünlü oyuncu duygusal paylaşımı ile beğeni topladı.

CANIMIZ ŞEVKET ALTUĞ!

Yıllar öncesine ait eski bir fotoğrafı Instagram hesabında paylaşan Perran Kutman altına “Doğum günün kutlu olsun canımız Şevket Altuğ! Nice mutlu ve sağlıklı, huzur dolu yıllara!” notunu düştü. Paylaşım sonrası binlerce beğeni aldı ve Şevket Altuğ’un doğum günü hayranları tarafından kutlandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.