gazetemag tv

“Pavyon” 3. bölümünde de Ankara’nın eğlence hayatının perde arkasını ekrana getiriyor

BluTV’nin ses getiren özel yapımı ‘Pavyon’, 3. bölümünde de Ankara’nın büyük merak uyandıran ışıltılı eğlence hayatının perde arkasını yansıtmaya devam ediyor. 9 Ağustos’ta BluTV’de ekranlara gelecek yeni bölümün fragmanı yayınlandı.

Senaryosunu ve yönetmenliğini Sami Öztürk’ün üstlendiği, yapımcı koltuğundaysa Enver Arcak’ın oturduğu mini kurmaca belgesel dizi ‘Pavyon’, Ankara’yla özdeşleşen “oldukça yerli” eğlence hayatının nabzını tutmaya devam ediyor.

İzmir’den bile sırf bu kültürü görmek için Ankara’ya gelindiğine değinilen ve Ankara kültürüne de kamerasını çeviren dizinin yeni bölümünden fragman yayınlandı. Gece hayatının gerçek kahramanlarının bizzat bu hayatı anlattığı ‘Pavyon’un 3. bölümü 9 Ağustos Cuma sadece BluTV’de ekranlara gelecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.