Park Afyon’da 19 Mayıs’a Özel Satranç Turnuvası

Zafer Bölgesi’nin buluşma noktası Park Afyon, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel Türkiye Satranç Federasyonu Afyon İl Temsilciliği iş birliğiyle bir Satranç Turnuvası düzenledi.

Zafer Bölgesi’nin en gözde alışveriş merkezi Park Afyon, 130 sporcunun katılımıyla 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel bir Satranç Turnuvası düzenledi. Türkiye Satranç Federasyonu Afyon İl Temsilciliği iş birliği ile gerçekleştirilen turnuva yoğun ilgi gördü. Turnuva, “Açık” ve “14 Yaş ve Altı” olarak iki kategoride düzenlendi. Her iki kategoride de ilk üçe girenler para ödülünün yanı sıra kupa ile de ödüllendirildi. İlk 10’a giren sporculara ise madalyaları verildi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.