Parayı Bulduk, vizyon için gün sayıyor

29 Aralık’ta vizyona girecek olan “Yılın son komedi filmi” Parayı Bulduk’un Başrol oyuncularından Afrikalı Ali, Gülsüm Alkan ve Metin Yıldırım filmin vizyona girmesine sayılı günler kala filmin yönetmeni İhsan Taş’ı ziyaret ederek büyük moral verdiler.

Yapımcılığını Taş Film’in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Ersin Korkut, Alay Cihan, Afrikalı Ali, Metin Yıldırım, Gülsüm Alkan, Metin Keçeci, Tahsin Taşkın, Mehmet Kurt, Vahdet Çakar, Hüseyin Elmalıpınar, Sami Çelik, Çağkan Özkörüklü, Dilek Uluer, Hakan Salli, Serkan Dinç, Erol Toksoy ve Yavuz Karakaş gibi bir birinden başarılı isimler yer alırken filmin müzikleri Selçuk Abay ve Tolga Tümözen’e ait.

blank

Ülke olarak birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulduğu şu günlerde bizde filmde yer alan oyuncular olarak yönetmenimizin yanında bulunmak ve manevi destek vermek istedik diyen filmin Başrol oyuncularından Afrikalı Ali “Hem oyuncu arkadaşlarımızla, hem de yönetmenimiz İhsan Taş ile çok güçlü bir bağ oluştu aramızda. Sette başlayan dostluğumuz set dışında da güzel bir şekilde devam ediyor.

Tüm ekip olarak filme çok inandıklarını ve sinemaseverlerinde filme sahip çıkacağını belirten Afrikalı Ali sözlerini şöyle sürdü “Gerek teknik ekip arkadaşlarımız, gerekse de biz oyuncular olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Bundan sonrası izleyicilerin takdirine kalmış, umarım onlarda filmi beğenirler. 29 Aralık’ta herkesi filmimize bekliyoruz” diyerek sinemaseverleri filmi izlemeye davet etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.