‘Paramparça’nın final bölümünde tüm sorular yanıt buluyor

Başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan Saban ve Mine Tugay’ın paylaştığı ‘Paramparça’, 27 Mart Pazartesi günü, saat 20.00’de 97’nci ve final bölümüyle Star TV’de.

Yönetmenliği Altan Dönmez’e, senaryosu Yıldız Tunç’a ait olan, üç sezondur büyük bir beğeni ve ilgiyle izlenen ‘Paramparça’nın sürprizlerle örülü muhteşem final bölümü, uzun süre hafızalardan silinmeyecek.

HAZAL İÇİN ÇOK GEÇ…

Cihan’ın ‘Ya Damir, ya ben!’ restiyle yalıya dönen Hazal, Damir ile gizli saklı görüşmeye devam eder. Hazal, Damir ile gelecek planlarına devam ederken, Damir hakkında duyduğu bir gerçekle irkilir! Hazal, Damir’in tanıdığı adam olmadığını anlamıştır ancak artık çok geçtir… Öte yandan Ozan da Yavuz’un gerçek yüzünü görmüştür…

DAMİR, CİHAN’IN KARŞISINA ÇIKIYOR

Hazal’ı saplantılı şekilde seven Damir, Cihan’ın karşısına çıkar. Ona, Hazal’ı ne kadar sevdiğini anlatmaya çalışır. Cihan, Damir’e çok net bir cevap verir ve Hazal’dan vazgeçmemesi halinde ya onun ya da kendisinin öleceğini söyler. Damir pes etmez, yeni planı için Asuman’ı devreye sokar… Tüm bu yaşananlardan bunalan Cihan, aldığı kararla herkesi şaşkına çevirir.

TÜM SORULAR YANIT BULUYOR

‘Paramparça’nın final bölümünde tüm dengeler değişecek… Dilara’yı şimdi ne bekliyor? Hazal, Damir’e onu artık istemediğini nasıl söyleyecek? Damir’e savaş açan Cihan şimdi ne yapacak? Cansu’nun hastalığı ile ilgili doktorun son kararı ne olacak? Ozan, Yavuz’dan intikam alabilecek mi? Ekrem Bey’i bekleyen büyük sürpriz ne? Keriman ve Özkan’ı nasıl bir gelecek bekliyor? Tüm aile nerede, neden bir araya gelecek? Bu buluşmada neler yaşanacak? Tüm bu soruların ve daha fazlasının yanıt bulacağı ‘Paramparça’nın final bölümünde nefesler tutulacak…

PARAMPARÇA | 97. BÖLÜM – FİNAL | 27 MART PAZARTESİ | 20.00 |STAR TV

GazeteMAG Arşiv Haberler