‘Paramparça’ Pazartesi ekranın zirvesinde yer aldı

‘Paramparça’, Pazartesi akşamı yayınlanan 45. bölümüyle TNS ölçümlerine göre AB kategorisinde yüzde 6.68 rating ve yüzde 15.85 izlenme payı, ABC1 kategorisinde ise yüzde 8.30 rating ve yüzde 18.43 izlenme payı ile günün en çok izlenilen programı ve birincisi oldu

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği ise Altan Dönmez’e ait ‘Paramparça’, Pazartesi ekranın zirvesinde yer aldı.

OZAN’IN ÖLÜM KALIM SAVAŞI EKRANA KİLİTLEDİ

Dilara ve Harun arasındaki ilişkiye tanık olan Ozan’ın yaşadığı büyük şok, Dilara’nın hamile olduğunu öğrenmesi ve Rahmi Bey’in Deniz’in annesi Nergis ile yaptığı konuşma sosyal medyada en çok konuşulan sahneler olurken, sokakta tanıştığı genç bir kadına yardım etmek isteyen Ozan’ın, kadının eski kocası tarafından vurulması Paramparça’da heyecanı doruğa çıkarttı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.