Pantene Altın Kelebek Ödülleri töreninde görme ve işitme engelliler de unutulmadı

Hürriyet Gazetesi ve Pantene iş birliğiyle bu yıl 49’uncusu düzenlenen “Pantene Altın Kelebek Ödülleri” 3 Aralık Pazar günü gerçekleşen görkemli bir organizasyon ile sahiplerini buldu.

Hürriyet Gazetesi ve Pantene, bu yıl ödül töreninin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne denk gelmesi sebebiyle bir farkındalığa imza attı. Ödül töreni görme ve işitme yetisi kaybı bulunan bireyler için ilk kez sesli betimleme ve simultane işaret dili çevirisi ile Demirören TV kanalları, dijital mecralar ve D-Smart’tan canlı yayınlandı.

blank

Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde bu sene, görme ve işitme engelliler de unutulmadı. Alanında uzman çevirmenler tarafından yapılan çeviriler canlı yayın boyunca ekrana geldi. Çevirmenler, kırmızı halıda yürüyen davetlilerin nasıl göründüğünü, yürürken yaptığı hareketleri, kıyafet rengini ve tasarımını engel tanımadan izleyicilere aktardı.

Demirören Medya kanallarında imza atılan bu farkındalık ile tören herkes için erişilebilir oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.