Pal Nostalji emin adımlarla yayın hayatına devam ediyor

Ağustos 2016 da yayın hayatına başlayan Pal Nostalji, birinci yaşını kutlamaya hazırlanırken Nielsen tarafından yapılan Riak radyo araştırmasında Temmuz 2017 verilerine göre, yıllara meydan okuyan radyolar arasında ilk 20’de olmayı başardı.

Başarılı ve özverili bir ekiple yayın hayatına devam eden Pal Nostalji gelecek; dönemlerde de sıralamadaki yerini yükselterek, tüm dinleyicilerini geçmişteki güzel günlerine keyifli yolculuklara çıkartmayı hedefliyor.

Çam grup bünyesindeki Pal Media’da bulunan diğer radyolar Pal Station, Pal Fm ve Pal Doğa’da kişi bazlı dinlenme oranlarında artış göstererek sıralamada yükselmeye devam ettiler.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.