Özlem Ağırman’dan Eurovision’a destek

Sanatçı Özlem Ağırman’dan TRT’nin Eurovision’a katılmasını isteyen gençlere sosyal medyada kampanya desteği…
Sosyal medyada müzikseverler TRT nin Eurovision’a yeniden katılması için bir kampanya başlattı. Sanatçı Özlem Ağırman sosyal medya hesaplarından bu kampanyaya destek veriyor. Gençler kampanyayı bu destekle sivil toplum kampanyasına dönüştürdüler ve şu anda sosyal medyada kampanyayı destekleyen kitle çığ gibi büyüyor. Gençler Change.org da bir de imza kampanyası başlattılar.
Ağırman, change.org da başlatılan kampanyayı imzalarken “Türkiye Cumhuriyeti için sanat asla vazgeçilmezdir.. Müzik sanatın önemli bir dalı olarak özellikle desteklenmeli. Yarışmalar da toplumun rengi, bu yarışmalara gençlerimizin katılımının önünü açmak gerekir.” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.