Özge Ulusoy’un ‘Şeytan’ rolü olay oldu!

2003 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında ikinci olan ve kariyer basamaklarını tırmanmaya başlayan Özge Ulusoy'un 2008 yılında oynadığı bir televizyon filmi projesinde 'Şeytan' rolüne hayat verdiği görüntüler sosyal medyada günün konusu oldu.

Sosyal medya hesabını son derece aktif bir şekilde kullanan ve özellikle esprili paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Özge Ulusoy, bu defa yıllar önce yer aldığı bir proje ile gündeme geldi. Kariyerinde modellik dışında oyunculuğun da önemli bir yer tuttuğu ünlü isim 2008 yapımı Dilek Ağacı adlı filmde televizyon izleyicisinin karşısına ‘Şeytan’ rolünde çıkmış.

Kanal 7’de 2008 yılında yayınlanan ‘Dilek Ağacı’ adlı filmde koyu makyajıyla ‘şeytan’ rolünü canlandıran Ulusoy’un bu görüntüsünü görenler tanımakta güçlük çekti.

Bir dönemin Instagram akımına uyarak yaptığı makyajsız paylaşımıyla da uzun uzun adından söz ettiren 37 yaşındaki Özge Ulusoy, o dönem de tıpkı şimdi olduğu gibi estetik iddialarıyla gündeme gelmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.