gazetemag tv

Özge Ulusoy yılbaşı alışverişini “Atasay Altın Çadır”dan yaptı

Başarılı manken Özge Ulusoy, yılbaşı takı alışverişinde “Atasay Altın Çadır Günleri”ı tercih etti. Atasay’ın 6 yıldır gerçekleştirdiği “Altın Çadır Günleri”nin VIP Günü’ne katılan Özge Ulusoy, birbirinden göz alıcı takıları inceledi, kendine yılbaşı hediyesi olarak “Pırlantalı Şahmeran” aldı.
Bu yıl 6.sı gerçekleşen “Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri”nin, 2 Aralık Çarşamba günü gerçekleşen VIP gününe Özge Ulusoy da katıldı. Uzun süre takıları inceleyen Özge Ulusoy, ürünlerin indirimli fiyatlarını görünce gözlerine inanamadı. Takı takmayı ve mücevheri çok sevdiğini söyleyen Özge Ulusoy “Ben kendime çok hediye alıyorum, bugün sevdiklerime de hediye alacağım”. Buradaki indirimleri duyunca gelmemem imkansızdı.”

“Atasay Altın Çadır’ı annemden duydum”

Çadır içerisindeki tüm ürünleri inceleyen Özge Ulusoy; “Geçen yıl ‘Atasay Altın Çadır’ etkinliği olduğunu annemden öğrendim. Annem geçen sene bana ve ablama “Atasay Altın Çadır”dan çok sayıda takı aldı. Bu sene de beni gönderdi. Takıda bir ayrım yapmıyorum, çok fazla takı kullanıyorum gördüğünüz gibi…Atasay’ın Altın Çadır’ı pazar akşamına kadar devam edecek. Tüm ürünler maliyetine ve hatta bazı ürünler zararına satışa sunuluyor. Takı severler için bulunmaz fırsat, kaçırmayın derim” diyerek alışverişine devam etti. Özge Ulusoy, kendisine erken yılbaşı hediyesi olarak Pırlantalı bir şahmeran almayı da ihmal etmedi.

atasay1

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.