Özge Ulusoy: Bence ülkemizde evlenecek olan çiftlerimiz çok şanslı

Özge Ulusoy geçtiğimiz gün Tüyap Mobilya Fuarı’nda Ali Güler Mobilya’nın 50.Yıl lansmanına katıldı.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü manken” Mobilyaları çok seviyorum, uzun zamandır ev tadilatı ile ilgileniyorum ve bu konulara baya bir hakim oldum. Ben sadelikten hoşlanmıyorum, taşlı ve süslü olmasını daha çok tercih ederim. Ülkemiz tekstil olsun, turizm olsun, medical anlamda olsun ve tabiki de mobilya alanında da Dünya’da öncü ülkelerden.Bu durum çok gurur verici. Bence ülkemizde evlenecek olan çiftlerimiz çok şanslı çünkü Avrupa’ya gittiklerinde inanın çok daha pahallı ürünlerle karşılaşacaklar.” dedi.

Yaklaşık 2 yıldır birlikte olduğu Faruk Çolakoğlu ile devam eden ilişkisi hakkında gelen sorulara ünlü manken ”Ben özel hayatım konusunda konuşmayı tercih etmiyorum, geçmiş ilişkilerimde de şimdiki ilişkimde de konuşmayı tercih etmiyorum, ikimizde gözlerden uzak kendimize özel bir şeyler yaşamaya çalışıyoruz. İlişkimizi kaçarak ve saklanarak değil ama usulünce yaşamayı tercih ediyoruz, şu an için evlilik durumu yok ama evliliğe karar verdiğimizde inanın bunu saklamayız ve söyleriz size.” dedi.

blank

Özge Ulusoy’un babası 4 Aralık’ta Ankara’da karşıdan karşıya geçerken araba çarpması sonucu hayatını kaybetmişti. Özge Ulusoy bunun bir kaza olmadığını iddia ederek hukuki süreç başlatmıştı. Konuyla ilgili gelen sorulara ünlü manken ”Hayatımın en zor dönemini geçiriyorum. Ben, ablam ve annem perişan durumdayız. Beklenmedik, çok ani ve bence çok haksız bir olayla karşı karşıya kaldık. Dava süreci devam ediyor, babam için adaletin peşindeyim, kızı olarak onu adaletli bir şekilde uğurlamak istiyorum.” diyerek üzüntüsünü dile getirdi. Ulusoy sürecin takipçisi olacağını da sözlerine ekledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.