Özge Gürel ve Can Yaman’lı ‘Bay Yanlış’ dizisinin yayın günü belli oldu

Özge Gürel ve Can Yaman’ı Dolunay dizisinden sonra tekrar bir araya getiren ‘Bay Yanlış’ dizisinin yayın günü belli oldu.

Fox TV’nin yapımcılığını Gold Film’in yaptığı ve başrollerinde Özge Gürel ve Can Yaman’ın rol aldığı yeni romantik komedi dizisi ‘Bay Yanlış’ın yayın günü belli oldu.

Dizinin izleyici ile buluşan ilk tanıtımında yayın tarihi de açıklandı.

Dizi, 26 Haziran Cuma akşamı ekran yolculuğuna başlayacak.

Romantik komedi türündeki dizide ayrıca; Gürgen Öz, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu, Lale Başar, Cemre Gümeli, Serkay Tütüncü, Anıl Çelik, Feri Baycu Güler, Ece İrtem, Kimya Gökçe Aytaç, Taygun Sungar ve Suat Sungur gibi oyuncular da rol alıyor.

Can Yaman ve Özge Gürel’in yeni dizisi “Bay Yanlış” dünya gündeminde

Bay Yanlış’ dizisinde Can Yaman Özgür zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran- bar sahibi Özgür’ü canlandıracak.

Özge Gürel ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlı Ezgi karakterine hayat verecek.

Dizinin konusu da şöyle:

Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar.

Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?

https://www.youtube.com/watch?v=0zmKYwwt6wA

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.