Özge Gürel, Serkan Çayoğlu ile ilişkisini anlattı

Özge Gürel, bir derginin Mayıs sayısına kapak oldu. Gürel, Serkan Çayoğlu ile ilişkisini anlattı.

İzleyici ile en son ‘Dolunay’ dizisiyle çıkan Özge Gürel, bir dergiye röportaj verdi. ‘Kiraz Mevsimi’ dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı Serkan Çayoğlu ile ilişkisi hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Güzel oyuncu ‘Aşık Özge’yi şu sözlerde ifade etti:

“Etrafımda 100 tane kelebekle geziyor gibi hissediyorum kendimi aşıkken… Sürekli, mutlu bir haber almışım hissi oluyor, hayata karşı daha dirençli oluyorum.” Oyuncu, meslektaşı olan sevgilisi Serkan Çayoğlu ile ilişkisi için de, “Doğaçlaması bol bir ilişki bizimki… Çok iyi arkadaşız, çok gülüyoruz beraberken. Uzun zaman oldu, edilebilecek çoğu kavga edildi, şu an keyfini çıkarıyoruz” sözlerini dile getirdi.

blank
Özge Gürel – Serkan Çayoğlu
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.