“Özel Tim Semender” TRT Belgesel’de ekranlara geliyor

Sualtı Taarruz (SAT) komandolarının özel haftasından esinlenerek hazırlanan “Özel Tim Semender” belgesel serisi 27 Şubat Cumartesi günü (yarın akşam) saat 21.30’da ilk bölümüyle TRT Belgesel’de ekranlara geliyor.

SAT komandolarının en zorlu eğitim haftasının simüle edildiği belgeselde ilk günün rehavetiyle sporcu kimliklerine güvenen alanında başarılı 13 sporcu, emekli SAT komandosu Bülent Kuru ile tanışıyor ve gerçeklerle yüzleşiyor.

Özel hayatlarında birçok başarıya imza atan yarışmacılar eğitimler sırasında zorlu anlar yaşıyor. Sadece saf kas gücünün yeterli olmadığı “Özel Tim Semender” belgeselinde sporcular birbirinden zorlu mental durumlarda yüksek performans göstermek zorunda kalıyor.

blank

Kuru ve ekip arkadaşlarının hazırladığı eğitimlerin henüz ilk bölümünde zorlanan sporcular, kendilerine hazırlanan sürprizlere dayanabilecekler mi? SAT komandolarının eğitimlerini gece gündüz mercek altına alan “Özel Tim Semender” belgesel serisi, yarın akşam saat 21.30’da ilk bölümüyle TRT Belgesel ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.