Özel Sporcular Türkiye Şampiyonasında 6 Madalya Kazanan Bozkır Özel Sporcular Başkan Saygı’yı Ziyaret Etti

Konya’da yapılan özel sporcular il müsabakalarında derecelik elde ederek Konya’mızı ve Bozkır’ımızı Mersin’de düzenlenen Türkiye Şampiyonasında masa tenisi, atletizm ve gülle yarışmalarında temsil eden Bozkır özel sporcularımız ve antrenörleri Başkan Saygı’yı makamında ziyaret etti.

Sizlerle Gurur Duyuyorum Çocuklar

Gerçekleşen görüşmede özel sporcularımızla yakından ilgilenen Başkan Saygı” Başarılarınızı ve sizleri canı gönülden kutluyorum. Göstermiş olduğunuz azim ve mücadeleden Konya’mıza ve Bozkır’ımıza yaşattığınız bu gurur için her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum çocuklar” dedi.

Ulaşım ve Konaklamada Göstermiş Olduğunuz İlgiden Dolayı Teşekkür Ederiz

Özel sporcular antrenörü Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Genç spor müsabakaları hakkında Başkan Saygı’ya bilgi verir iken, Son yıllarda büyük bir gelişim sağlayan özel sporcularımız sizlerin büyük destekleri ile şampiyonada büyük başarılar elde etmişlerdir. Bu konuda her türlü imkanı bize sağlayarak özel sporcularımıza önderlik ettiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Türkiye Şampiyonası müsabakalarında masa tenisinde Özel sporcumuz Emirhan Arıcı Türkiye Şampiyonluğu ile altın madalya, Enzel Özçelik Türkiye dördüncüsü, Gülle atma yarışmasında Emirhan Arıcı gümüş madalya, Atletizm 800 metre yarışmasında Sılanur Elmas gümüş madalya,Enzel Özçelik bronz madalya alırken 300 metre atletizm yarışmasında Sılanur Elmas Türkiye dördüncüsü olmuştur.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.