Özdemir Erdoğan “AŞK” ile müzikseverlere sürpriz yaptı

“Sevdim Seni Bir Kere”, “İkinci Bahar”, “ Pervane”, “ Bana Ellerini Ver”, “Baharda Kuşlar Gibi”, “ Gurbet”, “Aç Kapıyı Gir İçeri” ve “Canım Senle Olmak İstiyor” gibi unutulmaz eserlerin sahibi efsane müzisyen Özdemir Erdoğan, 13 Aralık Cuma günü yeni şarkısı “AŞK” ile müzikseverlere sürpriz yapıyor.

“Aşk” gençlerden orta yaşlılara, orta yaşlılardan yaşlılara her kesime mesaj veriyor.

Özdemir Erdoğan’ın “Aşk, yılların birikiminden sonra süzgeçten geçenlerin sonucunda oluşan bir şarkı. İçerisinde her şey var. Hayatın özeti gibi bir şey.” şeklinde ifade ettiği şarkının sözü, bestesi ve düzenlemesi kendi imzasını taşıyor.

34 Yıl Aradan Sonra Gelen İlk Video Klip “AŞK” İçin.

Başarılı sanatçının 2009 yılında yayınladığı son albümü “Boyabat Pirinci”nin ardından gelen ilk single olma özelliği taşıyan “AŞK” aynı zamanda 34 yıl üzerine çekilen ilk video klip oldu. Yönetmenliğini ise son zamanlarda adı ile sıkça karşılaştığımız Alişan Günay Yıldırım, üstlendi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.