Özcan Deniz’in yılbaşında verdiği konserden kazandığı ücret dudak uçuklattı

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz’in yılbaşında İstanbul’da verdiği konserden kazandığı ücret dudak uçuklattı.

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, önceki gün 9 yıl aradan sonra İstanbul’da konser verdi. Arapların çoğunlukta izlediği konserde Özcan Deniz’in parmağından alyansı çıkardığı gözlerden kaçmadı. Tv8 ekranlarından ‘Gel Konuşalım’ programında yer alan habere göre Özcan Deniz’in bu konserden kazandığı para 450 bin TL.

Aslı Enver hayranı olduğu iddia edilmişti

Özcan Deniz’in geçtiğimiz haftalarda rol arkadaşı Aslı Enver’e hayranlık duyduğu iddia edilmiş ve bu iddia gündemi uzun süre meşgul etmişti. Ünlü şarkıcı sosyal medyadan “Sabahtan beri izlediğim haberlere çok kırgın ve sinirliyim. Üç yıl mesai yaptığım benim açımdan sadece çalışma arkadaşım olan Özcan Deniz’in evliliğini bitirmekle suçlanıyorum. Hiçbir zaman böyle birşey olmadı ve olmayacak. Yazdık… Çok ayıp… Ne münasebet!” açıklamasını yapmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.