Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan hamile mi?

Oyuncu ve yönetmen Özcan Deniz'in boşandıktan kısa bir süre sonra yeniden bir araya geldiği eski eşi Feyza Aktan, sosyal medya paylaşımıyla 'hamile' olduğu yönünde iddiaların ortaya atılmasına neden oldu.

Deniz’le bir araya geldikten sonra onunla yeniden evlenmek istediği yönünde baskı yaptığı şeklindeki haberlerle gündemde olan Feyza Aktan, Instagram hesabı üzerinden leopar desenli mini elbisesiyle çekilmiş fotoğraflarını paylaştı. İşte ne olduysa da ondan sonra oldu.

Özcan Deniz’le 1,5 yıl evli kaldıktan sonra Haziran 2019’da ayrılan Aktan’ın bu pozunda karnındaki şişlik dikkat çekti. Hamile olduğunu iddia edenler de genç kadına mesaj yağdı.

blank

Feyza Aktan, hamile olduğu yönünde kendisine yöneltilen yorumlara cevap vermemeyi tercih ederken bu yorumları da silmemesi kafaların karışmasına neden oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.