Özcan Deniz’in eşi Feyza Aktan’dan boşanma açıklaması

Geçtiğimiz mart ayında nikah masasına oturan ve Kuzey adındaki bir oğulları bulunan Özcan Deniz ve Feyza Aktan’ın ayrılacağı iddia edildi. Konuyla ilgili Aktan’dan açıklama geldi…

Özcan Deniz’in eşi Feyza Aktan’la tartışıp evi terk ettiği iddia edildi. Özcan Deniz ve Feyza Aktan’ın son zamanlarda sık sık tartışıp, kavga ettiği gündeme geldi.

Yaşanan son kavgada Özcan Deniz eşine sinirlenip evi terk etti. İddiaya göre, bir süredir otele yerleşen Deniz’i aile büyükleri ikna etmek istedi, ancak ünlü sanatçı barışmak istemedi.

“ÖZCAN İLE ÇOK MUTLUYUZ”

Ayrılık iddialarına ilk açıklama Özcan Deniz’in eşi Feyza Aktan’dan geldi. 2.Sayfa programının sunucularına mesaj atan Aktan; ‘Biz de bir süredir böyle iddialar duyuyoruz, ama keskinlikle öyle bir şey yok. Özcan ile çok mutluyuz’ ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.