Özcan Deniz ve Aslı Enver ‘İstanbullu Gelin’ ile ekrana dönüyor

Özcan Deniz’in yeni dizisi ‘İstanbullu Gelin’in güzeli belli oldu. Oyuncu Aslı Enver ile kamera karşısına geçecek.

‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizisi bittikten sonra sinemaya ağırlık veren Özcan Deniz, bir yandan film çekiyor diğer taraftan da yeni dizisinin çalışmalarını sürdürüyor.

UYUMLULUĞUNA BAYILDI

Meryem Uzerli ve Aslı Enver ile ‘Öteki Taraf’ isminde çok konuşulacak bir filme imza atan Deniz, sette Aslı Enver’in çok uyumlu olduğunu ve şikayet etmediğini görünce dizisinin yapımcısını aradı.

İLK OLARAK FİLM SONRA DİZİ

Dizide de Aslı Enver ile çalışmak istediğini yapım şirketine ileten Deniz, karşı taraftan olumlu yanıt aldı. Senaryoyu gören Aslı Enver de rolü kabul etti. İlk olarak beyazperde izleyicisinin karşısına birlikte çıkacak olan ikili ardından dizi için yeniden sete girecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.