gazetemag tv

Özcan Deniz ve Aslı Enver bir arada, yeni dizi ile ekrana dönüyorlar

Beyazperdede önce Nurgül Yeşilçay ile başrolünü paylaştığı İkinci Şans’la boy gösteren, ardından Meryem Uzerli ve Aslı Enver ile birlikte kamera karşısına geçtiği Öteki Taraf’la arzı endam etmeye hazırlanan Özcan Deniz’in televizyondaki adresi belli oldu. Ünlü oyuncu/müzisyen; Öteki Taraf’taki rol arkadaşı Aslı Enver ile İstanbullu Gelin kadrosunda yer alacak.

Henüz konusu hakkında net bir bilgi olmayan projenin yapımcılığını O3 Medya, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan üstlenecek. Dizinin senaryosunu ise Ali Aydın kaleme alacak.

İstanbullu Gelin’in çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanması bekleniyor. Yapımın Star TV’de yayınlanacağı açıklanan bilgiler arasında.

Kadronun geri kalanında kimlerin yer alacağı ise hala gizemini korumakta.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.