Özcan Deniz sahne kıyafeti ve tarzı ile büyük ilgi topladı

Şarkıcı Özcan Deniz, önceki akşam Bodrum Günay’da sahne aldı. Sanatçı, sahne performansı ve güçlü yorumuyla okuduğu parçalarla konuklarına güzel bir müzik ziyafeti sundu.

Bu yaz Bodrum’da muhteşem bir performans sergileyerek her sahnesini sold out yapan sanatçı sezonun son demlerinde kendisini dinlemeye gelenlere teşekkür ederek “Yaz boyunca bir gün olsun beni yalnız bırakmadınız, her sahnemde sizinle birlikte şarkılarımı söylediğim için çok mutlu oluyorum ” dedi.

Sevilen şarkılarını kendisini dinlemeye gelen yüzlerce seveniyle birlikte hep bir ağızdan seslendiren sanatçı, yaklaşık iki saat süren programını alkışlar eşitliğinde noktaladı. Özcan Deniz sahne kıyafeti ve tarzı ile büyük ilgi topladı. Yaz sezonuna damga vuran Özcan Deniz, Yoğun istek üzerine 1 Eylül’de Günay Bodrum sahnesinde final yapacak.

Abone ol düğmesine tıklayarak yeni haberleri takip edebilirsiniz

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.