Özcan Deniz bitiyor mu?

Çektiği dizi ve filmlerle televizyon dünyasında ben de varım diyen Özcan Deniz, özel hayatındaki olaylarla gündemden düşmüyor. Eski eşi Feyza Aktan’ı darp ettiği iddiaları ile magazine bomba gibi düşen Özcan Deniz hakkında savcılık yaralama suçundan 6 ila 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı. Akşam Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu, Feyza Aktan ve Özcan Deniz olayını bu haftaki köşesine taşıyarak dikkat çeken analizlerde bulundu.

2018 yılında Feyza Aktan ile nikah masasına oturan, 15 ay sonra boşanma kararı alan Özcan Deniz cephesinde sular durulmuyor. Boşanma aşaması da sorunlu geçen Özcan Deniz’in Feyza Aktan’ı darp ettiği iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü. Akşam Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu, Özcan Deniz’in Feyza Aktan’a şiddet uyguladığı iddialarını kaleme aldı.

blank

YAPTIYSA CEZASINI ÇEKSİN

“Özcan Deniz’den bahsediyorum.
Eşi Feyza Aktan’ı dövdüğü için açılan soruşturma tamamlanmış ve savcılık Özcan’a yaralama suçundan 6 ila 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açmış.
Umarım bu gerçek değildir.
Kadın ya da erkek, kim olursa olsun eğer işin içinde şiddet gerçekten var ise cezasını sonuna kadar çeksin.
Bu kadar yaygaradan sonra Feyza Aktan haklı çıkarsa Özcan yıllardır çizdiği imajı kaybeder.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.