Ozan’a bir moral de Cem Yılmaz’dan

Cem Yılmaz, rockçı Ogün Sanlısoy ve Sedef Erken’in otizmli oğulları Ozan’ın eğitimde yaşadığı sıkıntı için ‘ben de varım’ diyerek destek mesajı yayımladı.

Başkanı Sedef Erken ve Erken’in eski eşi rockçı Ogün Sanlısoy, Twitter’da oğulları Ozan’ın zorunlu eğitim sisteminde yaşadığı problemi dile getirdi. Erken, ‘Oğlumu zorunlu eğitim sisteminden çıkartmanızı talep etme noktasına geldim. Ozan’ı evde kendim eğiteceğim’ şeklinde bir paylaşım yaptı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Erken ve Sanlısoy’a ‘Bahsettiğiniz sorunları hep birlikte aşacağız. En yakın zamanda bir araya gelip konuşalım’ diyerek konuyla ilgili yeni çalışmalarının olacağını aktardı. Cem Yılmaz da olaya duyarsız kalmadı. Kemal adında bir oğlu olan komedyen Bakan’ın olumlu yanıtı karşısında “Bu güzel habere sevindim. Bana da bir görev düşerse elimden geleni yapmaya hazırım” diyerek konu için her şeyi yapmaya hazır olduğunu ima etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.