Ozan Güven’den darp fotoğraflarıyla savunma

Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı suçlamasıyla tepkilerin odağında olan ünlü oyuncu Ozan Güven'in olaydan sonra çekilen yeni fotoğrafları ortaya çıktı.

Hürriyet’in haberine göre, Ozan Güven’in eski sevgilisi Deniz Bulutsuz tarafından darp edildiğinin kanıtı olarak savcılığa sunduğu, kolunda sıyrıkların görüldüğü fotoğraf önceki gün basına yansıdı.

Fotoğraflar sosyal medyada tartışma yaratırken; Güven’in fotoğrafta görünen darp izlerinin Bulutsuz’un yaşadığı şiddetle kıyaslanamayacağı, Bulutsuz’un şiddet sırasında kendisini korumuş olabileceği, Güven’in fotoğraflarla kendisini mağdur göstermeye çalıştığı yorumları yapıldı.

Ozan Güven bildirisi: Tüm yapımcı ve kanallar tavır alsın

Yine dava dosyasında olduğu belirtilen yeni fotoğrafta ise Güven’in yüzündeki izler dikkat çekti.

Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz darp raporu alarak birbirleri hakkında şikayette bulunmuştu. Güven, çok fazla hakaret ve tehdit aldığı gerekçesiyle dosyaya gizlilik kararı aldırtmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.