Ozan Çolakoğlu’yla evlenen Gülşen’in hamile olduğu ortaya çıktı

Ozan Çolakoğlu’yla 5 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandıran Gülşen’in hamile olduğu ortaya çıktı.

Şarkıcı Gülşen ve aranjör Ozan Çolakoğlu, 5 yıllık beraberliklerinin ardından geçtiğimiz günlerde İspanya’nın Barselona kentinde dünyaevine girmişti.

YAKIN DOSTLARI KATILMIŞTI

Barselona Başkonsolosluğu’nda kıyılan nikaha çiftin yakın dostları katılırken, Gülşen ve Ozan Çolakoğlu, nikahtan sonra sadece aile ve yakın dostlarının bulunduğu 40 kişilik bir grupla W Otel’de düzenledikleri düğün kutlamasına geçmişti.

GÜLŞEN HAMİLE

Nikahta dar bir gelinlik tercih eden Gülşen’in hamile olduğunu kimse anlamasa da, güzel popçunun 3 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Hürriyet’teki köşesinde bu haberi okurlarıyla paylaşan Ömür Gedik, “Pop müziğin en önemli kadın starlarından olan Gülşen’in hamile olduğunu duyunca hem şaşırdım hem de sevindim. Geçtiğimiz günlerde evlendiği Ozan Çolakoğlu’nun ilk evliliğinden olan oğluyla çok iyi bir diyalog içindeki Gülşen eminim çok iyi bir anne olacak” ifadelerine yer verdi. Gülşen, Ozan Çolakoğlu’nun oğlu Kaan ile de çok iyi anlaşıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.