Ozan Çolakoğlu: Bu ülkeden bir Tarkan bir Gülşen daha çıkmaz

Şarkıcı Gülşen ile aranjör Ozan Çolakoğlu, Haziran 2016’da dünyaevine girmişti. Mutlu ve gözlerden uzak bir evlilik sürdüren çift, Instagram üzerinden canlı yayın yaptı.

İlk kez canlı yayına katıldığını belirten aranjör Ozan Çolakoğlu, samimi açıklamalarda bulundu. ‘Bu ülkeden bir Tarkan bir Gülşen daha çıkmaz’ diyen Çolakoğlu sözlerine şöyle devam etti:

‘EZHEL ÇOK BAŞARILI’

“Türkiye’de Aleyna Tilki ve Edis’i çok başarılı buluyorum. Kendilerine özgü bir tarzları var. Uzun vadede doğru yönetilirse daha başarılı olacaklarını düşünüyorum. Ayrıca son zamanların starı bence Ezhel çünkü kendi gibi, başkalarına benzemeye çalışmadı, bu yüzden çok başarılı.”

‘GÜLŞEN SABIRSIZDIR’

Ozan Çolakoğlu ayrıca, “Aranje yaparken yavaş ve titiz hareket ediyorum. Gülşen, çok heyecanlı ve aranje konusunda çok sabırsızdır.” dedi.

Gülşen, bu sözler üzerine dayanamadı ve canlı yayına bağlanarak tatlı bir serzenişte bulundu ve şöyle dedi: “Üstünden 5 ay geçince hadi bitir demiş olabilir miyim acaba.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.