Oyuncu Şükran Ovalı doğum sonrası 30 kilo verdi!

2017’de futbolcu Caner Erkin ile nikah masasına oturan oyuncu Şükran Ovalı, geçtiğimiz yıl kızı Mihran Ela’yı kucağına almıştı. Doğum sonrası 30 kilo veren Ovalı, mayolu fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Oyuncu Şükran Ovalı, 2017 yılında futbolcu Caner Erkin ile nikah masasına oturmuş, geçen yıl da kızı Mihran Ela’yı dünyaya getirmişti.

ESKİ HALİNDEN ESER KALMADI

Hamileliği süresince 30 kilo alan Şükran Ovalı, adeta eridi. Mayolu fotoğraflarını Instagram’da takipçileri ile paylaşan Şükran Ovalı’nın, fit haline beğeni yağdı.

blank

“BEBEĞİME KENDİM BAKIYORUM”

Şükran Ovalı, doğum sonrası kilolarından nasıl kurtulduğu yönündeki sorulara “Hep bebekleyim, evde kendim bakıyorum, öyle istedim. 30 kilo aldım, hiç önemsemedim ama şimdi verdim. Ben de inanamadım buna ama o kadar çok peşinden koşuyorsun ki bir de emzirdiğim için çabuk gitti fazlalıklar.” diyerek cevap vermişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.