gazetemag tv

Oyuncu Nejat İşler gecelere hızlı döndü!

Bodrum’da yaşayan Nejat İşler önceki gün İstanbul gecelerinde görüntülendi. Oyuncu bir kadın arkadaşıyla gece boyu sarmaş dolaş eğlendi.

Nejat İşler bir dönem başkanlığını da yaptığı Gümüşlükspor’a destek gecesi için İstanbul’a geldi. Oyuncu, Feridun Düzağaç, Göksel, Fikret Kuşkan ve Can Tunalı gibi isimlerin konser vereceği bir gece organize etti. İşler, yardım gecesi öncesi de İstanbul gecelerinde arkadaşlarıyla bir araya geldi.

blank

Önce Beyoğlu’ndaki Roxy adlı mekanda objektiflere yakalanan Nejat işler kendisini görüntüleyen gazetecilere “Konuşmayacağım, sonra görüşürüz” dedi. İşler’in, beş yıl önce septik şok nedeniyle üç ay yoğun bakımda kalıp, ölümden dönmesine rağmen alkolü bırakmadığı görüldü. Nejat İşler bir kadın arkadaşıyla gece boyu sarmaş dolaş eğlendi. Daha sonra mekandan tek başına ayrılan oyuncu taksiyle Asmalımescit’e geçti ve eğlenceye orada devam etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.