Oyuncu Mustafa Üstündağ’ın ayrılık acısı kısa sürdü!

Oyuncu eşi Ecem Özkaya ile geçtiğimiz ocak ayında yollarını ayıran Mustafa Üstündağ, yeni bir aşka yelken açtı.

Mustafa Üstündağ, 2010 yılında kendisi gibi oyunculuk yapan Ecem Özkaya ile birlikte dünya evine girmişti. Çift, 10 yıllık evliliklerini geçtiğimiz ocak ayında sonlandırarak, yollarını ayırmıştı.

Ayrılık sonrası uzun bir süre yalnız kalan ve sessizliğini koruyan Mustafa Üstündağ, yaptığı paylaşımla yeni bir aşka yelken açtığının sinyalini verdi. 10 yıllık evliliğini bitirdikten kısa bir süre sonra kalbini yeni bir aşka açan Mustafa Üstündağ’ın mutluluğu gözlerden kaçmadı.

blank

Demet akalın ve Alişan’ın programında muhabir olan Seda Torular ile yeni bir ilişkiye başlayan başarılı oyuncu, paylaştığı fotoğrafla ilişkisini duyururken fotoğrafın altına “hoş gördük” notunu düştü.

Seda Torular
Seda Torular
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler
jock gets convinced to fuck man.http://you-jizz-videos.com

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.