gazetemag tv

Oyuncu Gonca Vuslateri uçakta büyük panik yaşadı!

Uçak yolculuğundan bir hayli korktuğu görülen ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, uçuş esnasındaki panik anlarını Instagram hesabından paylaştı.

Oyuncu Gonca Vuslateri, Instagram hesabından uçakla seyahat ederken çekilen görüntülerini paylaştı.

Uçak yolculuğundan bir hayli korktuğu görülen Vuslateri’nin uçuş esnasındaki heyecanlı görüntüleri kameraya yansıdı. Ünlü oyuncunun bu anları sosyal medyada defalarca izlendi.

Vuslateri’nin hostesle gerçekleşen konuşmasında en çok dikkat çeken bölüm ise ünlü oyuncunun ‘Son 2 dakika mı? 1 dakika mı geçti o kadar sürede’ sözleri oldu.

Vuslateri sosyal medya hesabında uçaktaki o anı şu sözlerle anlattı:

“Tüm uçağın uçak korkusu geçti sayemde başta Özgür Aras olmak üzere. Bu yıl tüm uçuşlar hosteslerin gözlerine bakarak ve bağırarak geçti… Uçuşların sarsıntıları bile normal. Beni benim anormal.”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

gazetemag.com (@gazetemag)’in paylaştığı bir gönderi ()

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.