Oyuncu Engin Altan Düzyatan’a ‘Kuruluş Osman’ baskısı!

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla takipçilerini heyecanlandırdı. Düzyatan’ın hayranları, oyuncuyu Kuruluş Osman’a gelmesi konusunda yorum yağmuruna tuttu.

Diriliş Ertuğrul dizisinde beş sezon boyunca Ertuğrul Bey karakterine hayat veren, son olarak da Kurşun dizisiyle erken final şoku yaşayan Engin Altan Düzyatan, şimdilerde ekranlardan uzak duruyor. Kuruluş Osman dizisine transfer olacağı iddiaları ise sosyal medyada dolaşmaya devam ediyor. Son olarak Instagram hesabından bir paylaşım yapan Düzyatan, yine takipçilerini heyecanlandırdı.

YORUM YAĞMURUNA TUTULDU

Engin Altan Düzyatan’ın paylaşımını görenler, “Artık Kuruluş Osman’a gel”, “Umarım sakalları beklediğimiz şey için uzatıyorsunuzdur” şeklinde yorumlarda bulundu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.