Oyuncu Alp Navruz ödüle doymuyor

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde ‘Sinan Egemen’ karakteriyle kısa sürede büyük beğeni toplayan oyuncu Alp Navruz, İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından düzenlenen 7. Medya Ödülleri’nde ‘Yılın En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncusu’ ödülüne layık görüldü.

İrem Derici, Ahmet Selçuk İlkan, Ece Seçkin, Yılmaz Vural, Nihat Altınkaya, Gripin, Çağatay Akman, Kalben gibi birçok ünlü isminde ödüllendirildiği törene, yakışıklı oyuncu Alp Navruz devam eden dizi çekimleri sebebiyle katılamadı. Sosyal medya hesabı üzerinden duygularını paylaşan Navruz, “Beni bu ödüle layık gören herkese, emeği geçen herkese teşekkür ederim.” notunu düştü. Alp Navruz, bir ay içerisinde üçüncü kez ‘Yılın En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncusu’ ödülünü aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.