Oto yıkama ücretlerindeki artış dikkat çekiyor

Son zamanlarda oto yıkama fiyatlarında gözle görülür bir artış yaşanıyor. Geçen yıla oranla neredeyse iki katına çıkan oto yıkama ücretleri, İstanbul’da ortalama 350 ila 800 lira arasında değişiyor.

Oto yıkama ücretlerinde yaşanan ciddi artışlar, sürücülerin ve işletmecilerin dikkatini çekiyor. Son dönemde uygulanan zamların etkisiyle, oto yıkama ücretleri geçen yıla göre neredeyse iki katına çıktı. NTV’nin aktardığına göre, fiyatlar özellikle semtlere, aracın temizlik durumuna ve büyüklüğüne göre değişiklik gösteriyor.

800 LİRAYA KADAR ÇIKIYOR
Bu artışlar, sürücüler arasında fiyatları yüksek bulanları kendi araçlarını yıkamaya yönlendirirken, oto yıkamacıları da işlerinde azalma olduğunu belirtiyor. Özellikle İstanbul’da, oto yıkama fiyatları oldukça geniş bir aralıkta seyrediyor; 350 liradan başlayıp 800 liraya kadar çıkabiliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.