gazetemag tv

Orhan Gencebay, Gülşen, Hande Yener ve Hadise’nin sahne kıyafetlerini eleştirdi

Şarkıcı Gülşen, Hande Yener ve Hadise’nin sahne kıyafetlerini hedef alan İzzet Yıldızhan’ın ardından Orhan Gencebay da tartışmalara dahil oldu. ”Biz eskiden televizyonlara çıkarken smokinle çıkardık” diyen Gencebay, ”Her şeyin bir dengesi vardır, onu bulmak ve uygulamak lazım. Bu edeple ilgili, akılla ilgili, eserin yapısıyla ilgili, her şeyden önce insana yakışan olması lazım” yorumunda bulundu.

Kadın şarkıcıların sahne kostümlerini “Burası Türkiye. Herkes bu topluma göre yaşamalı. Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet” sözleriyle eleştiren ve açıklamalarıyla tepki çeken ünlü türkücü İzzet Yıldızhan’ın ardından bir açıklama da usta sanatçı Orhan Gencebay’dan geldi.

Akşam gazetesinde yer alan habere göre, “Bunu öncelikle ortaya söylemek istiyorum, her şeyin bir dengesi vardır, onu bulmak ve uygulamak lazım. Biz eskiden televizyonlara çıkarken smokinle çıkardık, şimdi zaman değişti. Tabii ki biz mayoyla çıkmıyoruz, biraz daha günlük kıyafetlerle çıkabiliyoruz. Bunların hepsinin düşünerek gereğinin olması lazım diyorum, bu edeple ilgili, akılla ilgili, eserin yapısıyla ilgili, her şeyden önce insana yakışan olması lazım” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.