YouTube / gazetemag tv

Organ mafyasının iç yüzünü anlatan film “Kısır Döngü”

Yapımcılığını Bel Studio’nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sümeya Kökten’in oturduğu, oyuncu kadrosunda ise Burak Hakkı, Serra Erciyes, Belçikalı oyuncu Shark Carrera ve Julie Bezin gibi isimlerin yer aldığı KISIR DÖNGÜ filmi, seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Sümeya Kökten’in aynı zamanda senaryosunu da yazdığı film, organ bağışı bekleyen ailelerin dramı ile organ mafyasının ağına düşürdüğü insan hikâyelerini konu ediniyor. Çekimlerinin büyük bir bölümü geçtiğimiz mayıs ayında Bursa’nın Gemlik ilçesinde yapılan film, seyirciyi bir yandan duyarlı olmaya davet ederken, bir yandan da dramatik hikâyesiyle ağlatacak.

Avukat bir annenin kalp hastası oğlunu kurtarmak için organ mafyasıyla işbirliği yapmak zorunda kalmasını anlatan “KISIR DÖNGÜ”, tüm dünyayla aynı anda beyazperdede olacak.

Filmin vizyon tarihi ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Filmin künyesi:

Yapımcı : Bel Studio

Yönetmen: Sümeya Kökten

Senaryo : Sümeya Kökten

Türü : Dram

Oyuncular : Burak Hakkı, Serra Erciyes, Shark Carrera ve Julie Bezin.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.