Onur Saylak’lı Kuzgun dizisinin 2. sezon fragmanı yayınlandı!

Star TV’nin lik sezonunda beklentilerin altında kalan dizisi Kuzgun, 2. sezona bomba gibi bir başlangıç yapmaya geliyor.

YouTube video

Kuzgun dizisinin 2. sezon fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz sezon Çarpışma dizisinde Veli Cevher karakteri ile ortalığı kasıp kavuran Onur Saylak, bu sezon Kuzgun’da Ferman olarak ekrana gelecek.

2.sezon fragmanında Burcu Biricik ve Barış Arduç’un yanı sıra Onur Saylak’ın olması, oyuncunun yeni sezonun kurtarıcısı olduğu imajını da yansıtıyor.

İlk sezonunda hikayenin çok iyi anlatılamaması nedeniyle Kuzgun beklenen reytinglerden uzak kalmıştı.

Ancak 2. sezon farklı olacak. Onur Saylak’ın yanı sıra Nilperi Şahinkaya ve Tülay Günal, Kuzgun dizisinin kadrosuna katıldı.

Bu 3 ünlü isim ile birlikte dizinin daha da yukarılara çıkması beklentisi hakim.

Peki 2. sezon fragmanı nasıl? İzleyiciler çok bir şey anlamasalar bile heyecan yarattığı kesin.

Fragman şu sözlerle sunuldu:Aşk bir oyun, kaçtığın kadar kovalamayı seversin. Kavuşmak kadar özlemeyi… Dokunsan yanacağını bilirsin, elini çeksen uzağına düşeceğini… ve bazan öyle körleşirsin ki o aşkın ne kadar imkansız olduğunu göremezsin. Televizyongazetesi

“Kuzgun” yeni sezona hızlı başlıyor!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.