Ömür Gedik: Bülent Ersoy benim büyüğümdür ona kırgın ya da dargın olmam

Hafta sonu biraz kafa dinlemek biraz da stresten uzaklaşmak için Kıbrıs Concorde Hotel’e geldiğini söyleyen Ömür Gedik, içinde bulunduğu ve gündemi meşgul eden konular hakkında açıklamarda bulundu.

Geçtiğimiz hafta bir televizyon programının canlı yayınında Bülent Ersoy’la tartışan Ömür Gedik yaşanan bu olay için;

Keşke yaşanmasaydı, keşke giydiğim elbisenin tüylerinin gerçek olup olmadığına dikkat etseydim de bu tür bir tartışmanın ortasında kalmasaydım dedi.

Bülent Ersoy hakkında söylediği “kürküne mürekkep dökeceğim” açıklaması için; o canlı yayında söylememem gereken bir cümleydi, ben ve derneğim bu tarz eylemlerin içinde asla olmayız biz ceza vermek yerine ödül vereceğiz ve bundan sonra kürk giymekten vazgeçen sanatçıları alkışlayıp tebrik edeceğiz, çünkü Avrupa’da bu işler böyle yapılıyor dedi.

Bülent Ersoy’a kırgın ya da dargın mısınız sorusuna ise;

“Bülent Ersoy benim büyüğümdür ona kırgın ya da dargın olmam söz konusu değil kendisini seviyorum canlı yayında yaşanmaması gereken bir tartışmanın içine düştük kendisi saygıdeğer bir sanatçımızdır” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.