Ölüm listesi açıklamıştı! Sevda Noyan için istenen ceza belli oldu!

Katıldığı bir televizyon programında ölüm listeleri açıklayarak büyük tepki çeken Sevda Noyan’ın İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 6 yıl hapsi istendi.

Ülke TV’deki “Arafta Sorular” adlı programda “15 Temmuz kursağımızda kaldı. Vallahi yapamadık istediklerimizi. Bizim aile şöyle bir 50 kişiyi götürür, onu söyleyeyim yani. Ayaklarını denk alsınlar. Bizim hala sitede var 3-5. Benim listem hazır açıkçası” şeklinde sözler sarf eden Sevda Noyan, hakkında açılan soruşturmada istenilen ceza belli oldu.

Sevda Noyan için TV programında hakretten 6 yıl hapis istendi. Kamuoyunda oluşan tepkilerin ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Bürosu, Noyan hakkında soruşturma başlatmıştı. Noyan şüpheli sıfatıyla ifade vermişti.

Sevda Noyan’ın ifadesinin ayrıntıları ortaya çıktı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.