gazetemag tv

“Ölene Kadar”, final yapan “Yeter” dizisinin yerine perşembe akşamları atv’de seyirciyle buluşacak

Engin Akyürek’in başrolünü Fahriye Evcen’le paylaştığı “Ölene Kadar” dizisinin merakla beklenen yayın günü belli oldu.

Timur Savcı imzalı “Ölene Kadar”, final yapan “Yeter” dizisinin yerine perşembe akşamları atv’de seyirciyle buluşacak. Böylece “Esaretin Bedeli” olan ilk adı daha sonra “Müebbet” ve son olarak “Ölene Kadar” olarak değiştirilen dizi, Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in “Vatanım Sensin” ve Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün’ün “Cesur ve Güzel” gibi iki dev bütçeli yapımının karşısında reyting pastasından pay almaya çalışacak.

Yönetmen koltuğunda Umur Turagay’ın oturduğu, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı “Ölene Kadar” dizisinde Engin Akyürek; işlemediği bir suç uğruna en güzel yıllarını hapiste geçirecek olan müebbete mahkum doktor “Dağhan” karakteriyle hayranlarının karşısına çıkacak.

Uzun süre dönem dizilerinde rol alan Fahriye Evcen ise bu kez doktor Dağhan’a karşı büyük bir suçluluk duygusu yaşayan ve onun müebbet hapsine engel olan Selvi isimli avukat rolüne hayat verecek. Kötü adamı Sarp Levendoğlu’nun oynadığı dizide diğer rolleri ise Gülcan Aslan, Tansu Biçer, Lale Mansur, Ragıp Savaş, Kadriye Kenter, Serpil Gül, Taner Turan, Ferdi Sancar, Gizem Kala, Cihat Süvarioğlu, Aykut Akdere ve Fatih Dokgöz canlandırıyor. Birsen Altuntaş

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.