gazetemag tv

Olay isim Erkan Özkaya Bayrampaşa Spor’a başkan oldu!

Erkan Özkaya ismi her işin altından o çıkıyor, uzun zamandır medyada adı hiç bir olaya karışmadı tam unutulmuşken bu seferde farklı bir şekilde gündeme geldi.

”SEN NEYMİŞSİN BE ERKAN ÖZKAYA“

”ÜNLÜLERİN GALERİCİSİ“

Futbolcuların ve Ünlülerin Galericisi olarak bilinen eski şarkıcı Erkan Özkaya; Selçuk İnci , Arda Turan , Burak Yılmaz başta olmak üzere bir çok futbolcu ile yakın dostluğu ile gündeme gelmişti.

Aynı zamanda’da Fatih Terim’in damadı Volkan Bahçekapılı ile de ortak olan Özkaya; Euro 2016’da Milli Takım kampında yaşanan olaylarla adını duyurmuştu.

MİLLİ TAKIM KAMPI KARIŞTI

Yıllar önce albüm çıkardı şarkıcılığa soyundu tutmadı, Yıllar geçti elini kolunu sallayarak Euro 2016’da Milli Takım kampına gitti Kamp Karıştı, Geçtiğimiz yıllarda Beşiktaş’taki oto galerisi uzun namlulu silahlarla tarandı, adı devamlı sansasyonel haberlerle gündeme gelen “Ercar Motors”un sahibi Erkan Özkaya şimdi’de Kulüp Başkanı olarak gündeme geldi.

Erkan Özkaya

”ŞARKICILIKTAN BAŞKANLIĞA“

Erkan Özkaya geçtigimiz günlerde yapılan Kongre’de 3 Lig takımlarından Bayrampaşa Spor’a başkan oldu.

”2017 YILINDA GALERİSİ KURŞUNLANDI“

İstanbul Beşiktaş’ta 2017 mayıs ayında bir oto galerisi uzun namlulu silahlarla ateş açılmıştı. Saldırıya uğrayan galerinin sahibinin Erkan Özkaya olduğu ortaya çıkmıştı. Olayın soruşturması halen devam etmekte.

Adı devamlı olarak olaylara karışan Özkaya’nın bakalım başkanlık serüveni ne kadar daha sürecek.

YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler