Oktay Kaynarca’nın sert sözleri kime?

“Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”daki ödeme krizi nedeniyle atv’nin 124. bölümden itibaren diziyi İç Yapımlar’a devretmesinin yankıları sürüyor.

Dün ekrana gelen bölümde yapımcı ve senarist Raci Şaşmaz’ın isminin jenerikte olmaması dikkat çekmişti. atv’nin her hafta düzenli ödeme yapılabilmesi için yapımcıyla aldığı bu karar sonrası gözler dizinin Hızır Çakırbeyli’si Oktay Kaynarca’ya çevrildi.

Kaynarca 5 gün önce sosyal medya sayfasından düşünceli bir pozunu paylaşıp altına “Zor yola kolay insanlarla çıkarsan yolu da satarlar, yolcuyu da… Yolumuz açık olsun” yazmıştı.

ATV o soruna el koydu… Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’la ilgili şok karar!

blank

Ünlü aktörün yaşanan bu son gelişme nedeniyle o göndermeyi yaptığı öne sürüldü.

Bu iddiaların internette yayılması üzerine konuyla ilgili Oktay Kaynarca’dan jet bir açıklama geldi. Ünlü oyuncu Raci Şaşmaz’la dostluğunun ve yol arkadaşlığının sürdüğünü belirterek şu yorumu yaptı:

“Açıklamam gerekir ki, bu fotoğrafımın altına koyduğum o yazı tamamen çok beğendiğim bir söz içindir. Herkes net olarak bilmelidir ki, Raci Şaşmaz’la dostluğumuz ve yol arkadaşlığımızda bir sıkıntı yoktur ve hayatımızın diğer dönemlerinde de hep devam edecektir. İsterseniz o sözü şöyle bağlayalım; ‘Zor diyorsun, zor olacak ki imtihan olsun… Mevlana Celalettin.”

Oktay Kaynarca ayrıca Raci Şaşmaz ile eski bir pozunu sosyal medyadan paylaşıp altına”O daha konuşmadı. O yüzden çok konuşan var. Yol dediğin nedir ki yanında yoldaşın varsa Hızır yoldaşın olsun Raci Şaşmaz” yazdı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler
jock gets convinced to fuck man.http://you-jizz-videos.com

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.