gazetemag tv

Oktay Kaynarca’dan rakılı paylaşım!

Geçtiğimiz yıl yaptığı bir paylaşımda masadaki alkollerin saklanması sonrası eleştirilen Oktay Kaynarca yaptığı paylaşımla herkesi şaşırttı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ekranlara başarılı bir dönüş yapan ve kendisinden söz ettiren Oktay Kaynarca sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlülerden…

Zaman zaman hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme dair mesajlar gönderen Kaynarca yine benzer bir paylaşımda bulundu.

İçki içerken çekilmiş bir karesini hesabından paylaşan Oktay Kaynarca şunları yazdı:

“Uzun bir soluk alıp sövmek; puşta, hayına, şerefsize, satılmışa, vicdansıza, hal bilmeze, vurdum duymaza, eksiğe, gevşeğe, yavşağa… Bir öncesi bir öncesi …”

Geçtiğimiz yıl ünlü oyuncunun paylaştığı bir fotoğraf bu paylaşımdan sonra akıllara geldi. Ünlü oyuncu yaptığı bir paylaşımda; oyuncuların içki bardaklarını gizlemeleri çok eleştirmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.