Okan Bayülgen’den bir ‘seks’ açıklaması daha geldi

Geçtiğimiz günlerde “Seksi bıraktım ve rahatladım” açıklamasıyla çok konuşulan şovmen Okan Bayülgen, şaka yaptığını açıkladı.

Okan Bayülgen’in Posta’dan Oya Çınar’a verdiği röportajda seksi bıraktığını söyleyerek şu ifadeleri kullanmıştı:

”Bütün kötülüklerin anası seks. Buradan herkese söylüyorum. Un da yiyin, şeker de tuz da. Üç beyazdan kaçınmaya gerek yok. Kilo da alın, hiç sorun yok. Yeter ki seks yapmayın. Benim tavsiyem, uzun bir hayat için seksi bırakmak şart”

”ŞAKA YAPTIM”

Konuyla ilgili ‘2. Sayfa’ mikrofonlarına konuşan Okan Bayülgen ”Bu sorulardan hep sıkıldığım için böyle şakalar yapıyorum. Benim zaten uzun süreli bir ilişkim var ve çok mutluyum. Bir komedyen bu şakaları yapar. Bu Teoman’ın müziği bırakmasına benzemez. Kimsenin bir şeyi bıraktığı yok.” dedi.

blank
Okan Bayülgen 4 yıldır Selin Atasoy ile birlikte

Okan Bayülgen: Ömrümün uzaması için seksi bıraktım

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.