Okan Bayülgen, Nokta’yı koyacak!

tv100 ekranlarında başlayacak yeni programın ayrıntıları ortaya çıktı. Programın sunuculuğunu Okan Bayülgen üstleniyor. Programın adı ise 'Nokta' olarak açıklandı.

Salı akşamları saat 21:30’da yayınlanacak Okan Bayülgen ile Nokta’nın ilk bölümü 8 Eylül Salı günü tv100 ekranlarında olacak.

İlginç bir formata sahip olan programın her bölümünde Okan Bayülgen birbirinden özel konukları ağırlayacak.

Her bölümde tek bir konuğun yer alacağı Nokta programında Okan Bayülgen kendi üslubuyla soracak, konuğu yanıtlayacak. Peki yanıtlamak istemezse ne olacak? Bu sorunun yanıtı 8 Eylül’den itibaren her salı akşamı 21:30’da tv100 ekranlarında canlı yayında ortaya çıkacak.

Okan Bayülgen ayrıca 8 Eylül’den itibaren Show Radyo’daki canlı programına da kaldığı yerden devam edecek. Bayülgen, hafta içi her gün 18.00-20.00 saatleri arasında Show Radyo’da dinleyicilerine seslenecek.

YouTube video

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.