gazetemag tv

Oğulcan Engin’den Ebru Şahin açıklaması!

Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin, geçtiğimiz gün Ebru Şahin ile ilgili bir açıklama yaptı.

Ünlü sanatçı Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile güzel oyuncu Ebru Şahin’in aşk yaşadığı iddia ediliyordu. Ebru Şahin’in geçtiğimiz günlerde Engin’in Cihangir’deki mekanına gittiği ve daha sonra aşk yaşamaya başladıkları iddia ediliyor ve iki ünlüden de herhangi bir açıklama gelmemişti.

Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin, konu ile alakalı geçtiğimiz gün bir açıklama yaptı ve “Annem o kadar çok açıklama yapıyor ki benden habersiz. ‘Acaba yine mi bir şey söyledi?’ dedim. Ebru benim arkadaşım ‘Anne böyle bir şey var mı?’ dedim. ‘Yok oğlum’ dedi. Biz de sosyal medyadan öğreniyoruz. Ebru’yu çok eski tanırım. Çok da başarılı bir oyuncu. Biri olursa elinden tutar çıkarım zaten. Şuan hayatımda kimse yok” dedi.

‘Hercai’ dizisinin yıldızı Ebru Şahin’den evlilik cevabı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.