gazetemag tv

Nusret Gökçe hakkında çıkan iddialara cevap verdi

Tuz serpme hareketiyle ünü ülke sınırlarını aşan Nusret Gökçe hakkında çıkan iddialara cevap verdi.

Çalışanların bahşişlerine el konduğu iddia edilen Nusret Gökçe söz konusu iddialar hakkında Cengiz Semercioğlu’na açıklama yaptı.

Nusret, 250 bin dolar ceza ödediğini doğruladı ve “Cezayı ödedim ama bir sor bakalım neden ödedim” ifadelerini kullandı.

“‘Peki neden ceza ödedin?’ sorusuna ise ‘Dört çalışanın performansından memnun değildim. Bizim dükkanın çalışma anlayışına uymuyorlardı. Benim istediğim kadar iyi değillerdi ve hemen işlerine son verdim’ yanıtını verdi.

İş akdini hemen ve tek taraflı feshedince, dört çalışan mahkemeye başvurmuş. Mahkeme de 250 bin dolar ceza ödemesine karar vermiş Nusret’in. Bu cezayı ödediği için hiç pişman gibi gelmedi bana Nusret.

Aksine performansını beğenmediği çalışanlardan kurtulduğu için mutluydu. ‘Bu meselede çalışanların intikam duygusu devreye girdi. İşten atıldıkları için ‘Bak biz sana neler yapacağız’ duygusuyla hareket edip bu bahşiş meselesini ortaya attılar.

Haberler de böyle yayıldığı için bir anda ‘çalışanın bahşişine göz koyan patron’ olarak yaftalandım’ dedi. Hakkındaki iddiaları kesin bir dille yalanladı. Dubai’den Miami’ye, New York’tan Mykonos’a kadar uzanan, dünya zincirine dönüşen ve çok ciddi cirolar yapan Nusret’in bahşişten gelecek günlük 300-500 dolar pay için bunu yapacağına ihtimal vermiyordum. Yanılmamışım. Nusret’in ağzından dinleyince ikna oldum meseleye.”

Nusret’in çalışanlarından şok iddialar!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.