Nursel Ergin, Demet Akalın’a sosyal medyadan verdi veriştirdi

Evliyken ilişki yaşadığı Murat Akyer’le nikâh masasına oturan Nursel Ergin, Demet Akalın’ın ‘Yazıklar olsun’ şeklinde tepki göstermesine sert çıktı.

Nursel Ergin’in evliyken ilişki yaşadığı Murat Akyer’le eşinden boşanır boşanmaz evlenmesi Demet Akalın’ın tepkisini üzerine çekmişti. Yeni gelin Ergin, kendisini ‘Yazıklar olsun’ sözleriyle eleştiren Demet Akalın’a sosyal medyadan verdi veriştirdi. Yemek sunucusu Ergin şu mesajı yazdı:

İLK ÖNCE KENDİSİNE BAKSIN

”Demet, Seren (Serengil) birbirinin aynı mantıkta asla kale almayacağım, gündemde kalmak için ne yapacağını şaşırmış iki şahıs. Beni hiç ilgilendirmiyor. Başka kanalda konuşulmayan bu konuyu çevirip olayın ekmeğini yemeğe çalışıyorlar. Üstelik olayın aslı bu değilken. Herkes kendisine baksın valla, ben gülüyorum. Hiç etkilenmiyorum. Dürüstlükte, kadınlıkta, namusta elime suyu dökmeye bile laik değiller.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.