Nurhan Çetinkaya’nın yeni kitabı “Kızıma Mektuplar”

Yaşamında kılavuzu olmayan bir babanın, kızına yol gösterecek bir yol haritası olması için çeşitli konulardan oluşan birçok mektubu içeren “Kızıma Mektuplar” adlı kitap 11 Şubat’ta kitap raflarında yerini alıyor.

Nurhan Çetinkaya’nın 6 yaşındaki kızı ve arkadaşlarına hayatından kesitleri ve tecrübelerini aktarmak için yazdığı KIZIMA MEKTUPLAR adlı kitabı Oksijen Basım’dan 11 Şubat’ta çıkıyor. Kitap, yaşamında kılavuzu olmayan bir babanın, kızına yol gösterecek bir yol haritası olması için çeşitli konulardan oluşan bir çok mektubu içeriyor. Yazışmalar sadece Nurhan Çetinkaya’nın hayatından kesitleri kavramayı sağlayacak ayrıntılı ipuçları vermiyor; Bu kitabı okuyan herkesin yaşanmışlıklarını gözler önüne seriyor. Çetinkaya, yaşamında omuz omuza verdiği, iş birliği yaptığı dostları ile yaptığı doğruları, yanlışları, hataları, edindiği tecrübeleri aktararak hemen herkesin yoluna ışık tutuyor.

“Kızıma Mektuplar”, 11 Şubat 2016 itibariyle kitap raflarındaki yerini alırken Nurhan Çetinkaya, okurlarıyla Yeşilkoy Sanat Evi ve Kent Müzesi’nde saat 18.00’te buluşmaya hazırlanıyor.

Kızıma Mektuplar
Yazan : Nurhan Çetinkaya
Kapak Resmi : Kayla Çetinkaya
Yayınevi : Oksijen Basım
Yayına hazırlayan : Deniz Somer
Tasarım : Mehmet Ali Çelik

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.